دکوساز

بازاریابی و فروش

دکوساز بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش

مدیریت بازاریابی به شما اجازه می‌دهد تا به مدیریت خود سرعت ببخشید، آن را ساده‌تر کنید و بر کلیه اطلاعات مربوط به توزیع محصول، اطلاعات محصول، عکس، فیلم، قالب طرح، مشخصات فنی و یا فایل‌های دیگر، به آسانی نظارت کنید.

حتما موافق هستید که محصولات داخلی را نمی توان بدون معرفی و تبلیغات، به بازار عرضه کرد. کامل‌ترین و آسان‌ترین فرمول پیشنهادی ما، خلاصه تعدادی از فرآیندهای پیچیده است. به این ترتیب که عکس محصولات شما به صورت سه بعدی ساخته می‌شود که قابل استفاده برای کانال‌های بازاریابی، سازماندهی مدیریت محصولات، داده‌های محصول، تدوین سریع، گردش کار و کاهش دهنده قابل توجه هزینه‌ها می باشد.

فعالیت‌های بازاریابی مربوط به داده‌های خود را از یک پایگاه داده مرکزی کنترل کنید و به طور خودکار، محتوا و مطالب مرتبط با فرآیند بازاریابی را برای به کار گیری در بروشور، آگهی، لیست قیمت، مشخصات فنی، وب سایت‌ها، سیستم‌های مدیریتی و بسیاری موارد دیگر نگارش کنید.

بازاریابی و فروش

بسیاری از سوالات مشتریان را میتوانید مستقیما از وب سایت مشتری و Marketing manager پاسخ داد و کارمندان میتوانند تمرکز بیشتری را روی قسمت های مارکتینگ آنلاین و سفارشات آنلاین بگذارند .

خدمات منحصر به فرد 24 ساعته: شما می توانید به سرعت به نیاز های مشتریان خود واکنش نشان دهید و می توانید امکان سفارش آنلاین و خرید مطمئن را برای آنها فراهم سازید

مدیریت متمرکز

01

پایگاه داده مرکزی

پایگاه داده مرکزی

ایجاد یک پایگاه داده مرکزی هوشمند از همه محصولات به همراه اطلاعات کامل آن محصول، کاربر را قادر می سازد که به راحتی به همه اطلاعات محصولات دست یابد و دیگر نیازمند جستجوی‌های وقت گیر برای پیدا کردن داده‌های کالا نباشد.

02

گردش کار

گردش کار

دکوساز به طور خودکار دارای تعداد زیادی از ابزارهای مختلف برای سازماندهی محصولات و اطلاعات محصول بر اساس آیتم‌های آنهاست.

03

خرید وقت

خرید وقت

مدیریت بازاریابی موجب صرفه جویی در زمان و کاهش قابل توجهی در هزینه شرکت‌ها و نیز باعث معرفی محصولات به صورت حرفه‌ای در بین کارکنان، ادارات، مشتریان و شرکای خارجی می‌شود.

بازاریابی چند کاناله خودکار و بهینه

در کسب و کارهای امروزی و بازاریابی نوین، مشتریان مهره های اصلی و تعیین کننده هر شرکت و سازمانی هستند و در صورتی که شرکتی بخواهد به صورت طولانی‌مدت در عرصه رقابت